OSRAM - R7s LED Special Line 8, 2W 1055lm 2700K melegfehér 300° - 75W izzó helyett (4058075432611)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033886 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 29 mm |
| Fejelés: | R7s |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 8.2 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |