OSRAM - Smart+ Matter Classic E27 LED, 9, 5 W, 1055 lm (Multicolor-RGBW) (4099854194849)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031109 |
| Anyag: | műanyag |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 60 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1055 lm |
| Magasság méret: | 112 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9.5 W |
| Szélesség méret: | 60 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K +RGB |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |