OSRAM - Smart+ Matter E27 LED, 14 W, 1521 lm (Multicolor-RGBW) (4099854194931)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033634 |
| Anyag: | műanyag |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 95 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1521 lm |
| Magasság méret: | 142 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 14 W |
| Szélesség méret: | 95 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K +RGB |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |