OSRAM - SMART+ WiFi Classic 60 RGBW E27 9W (60W) 806lm 2700-6500K (változtatható színhőmérsékletű) LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
Termékelőnyök
Vezeték nélküli vezérlés alkalmazással
Könnyen beépíthető és használható
Nem tartalmaz higanyt
Alkalmazási területek
Általános megvilágítás
Lakásbelsők
Professzionális alkalmazások (szállodák, bárok, butikok stb. )
Kültéri alkalmazás kizárólag a célnak megfelelő lámpatestekben
Termékjellemzők
LEDVANCE SMART+ App segítségével vezérelhető (legalább Android 8.0 vagy iOS 14.0 rendszer szükséges)
Állítható fényszín Tunable White vezérlővel: Meleg fehér és hideg fehér (2700…6500 K)
RGB-színvezérlés, kb. 16 millió színbeállítással
Szabályozható
Hálózati protokoll: WiFi
Élettartam: akár 15 000 óra
Hangvezérlés Hey Google vagy Alexa segítségével
Berendezés / tartozékok
A LEDVANCE SMART+ alkalmazáson keresztüli vezérléshez okostelefon vagy táblagép szükséges (legalább Android 8.0 vagy iOS 14.0 rendszer szükséges)
| Termék ID: | #6031134 |
| EAN kód: | 4058075485396 |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Fényerő: | 806lm |
| Fényszög: | 215° |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | E27 |
| Fogyasztás: | 9W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | 2700K-6500K |
| Termék színe: | ffffff |