OSRAM - Smart+ WIFI E27 LED, 14 W, hidegfehér/melegfehér, 1521 lm, opál (Classic) (4058075778702)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027845 |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 137 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1521 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 14 W LED modul |
| Magasság méret: | 70 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 14 W |
| Szélesség méret: | 70 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |