OSRAM - Smart+ WIFI E27 LED, 8 W, hidegfehér/melegfehér, 806 lm (Classic) (4058075777996)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030395 |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 140 mm |
| Lámpatest fényáram: | 806 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 8 W LED modul |
| Magasság méret: | 64 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Szélesség méret: | 64 mm |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |