OSRAM - Smart+ WIFI E27 LED filament, 4, 5 W, RGBW, 300 lm, 2db/csomag (Classic) (4099854000232)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033758 |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 105 mm |
| Lámpatest fényáram: | 300 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4,5 W LED modul |
| Magasság méret: | 60 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.5 W |
| Szélesség méret: | 60 mm |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |