OSRAM - Smart+ WIFI Globe124 filament LED E27, 6W, 540lm, 2500K, Smoke (4058075609853)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6034052 |
| Átmérő méret: | 124 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 168 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Szín: | füstszínű |
| Színhőmérséklet: | 2500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |