OSRAM - Smart+ WIFI R63 LED E27, 4, 7W, 435lm, 2700-6500K (4058075609532)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033728 |
| Átmérő méret: | 63 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 102 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.7 W |
| Színhőmérséklet: | 2700…6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |