OSRAM - SMART+ WIFI vezérlésű, LED fényforrás, Classic forma, szabályozható, 9 W-os, változtatható színhőmérséklet: fehér 2700-6500 K, 806 lm, IP20, 15 000 óra, B22d, hangvezérelhető 4058075515666 (4058075515
0 / 5
0 / 5
LEDVANCE SMART+ WIFI vezérlésű , LED fényforrás, Classic forma, szabályozható, 9 W-os, , változtatható színhőmérséklet: fehér ( 2700 … 6500 K ), 806 lm fényerővel, IP20-as védelemmel, 15 000 óra élettartammal, foglalat: B22d, hangvezérléssel vezérelhető, szinhőmérséklet besorolása: Meleg fehér? - hideg fehér, okostotthon technológia ( hangvezérléssel vezérelhető_ Amazon Alexa/Google Assistant, sugárzási szög: 215 fok SMART+ WiFi Classic Tunable White 60 9 W/2700…6500K B22d ( LEDVANCE 4058075515666 ) Product features Controllable via LEDVANCE SMART+ WiFi App (with minimum Android 4.4 or iOS 9.0) Controllable via Google Assistant and Amazon Alexa possible Network protocol: WiFi Adjustable light color via Tunable White: Warm White to Cool White (2,700 K…6,500 K) Dimmable Lifetime: up to 15,000 h Product benefits Wireless control via app Easy to install and use Contains no mercury Areas of application General illumination Residential interiors Professional (hotels, bars, boutiques etc. ) Outdoor applications only in suitable luminaires SMART+ WiFi Classic 60 9 W/2700…6500K B22d Scope of delivery: 12 x LED lamp B22d, 9 W, 230 V, Tunable White, 2700…6500 K, Dimmable, 100% Mercury-free - the best quality of brand LEDVANCE Energy consumption 9 kWh/1000h at 806 lm Stepless dimming - create your personal light ambience (on many standard dimmers, see also ledvance. com/dim) Long lifespan - up to 15000 hours and up to 100000 switching cycles Warm white light for comfort and relaxation, ideal for decorative use throughout the home and in the living room Immediately at full power, no warm-up time Easy replacement of standard light bulbs, genuine replacement for a conventional 60 W light bulb (outdoor use only in suitable lamps) Low heat generation (compared to the standard reference product)
| Termék ID: | #6027253 |
| Cikkszám: | 4058075515666 |
| EAN kód: | 4058075515666 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Beállítási leírás: | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/SMART_WIF_INSTALLATION_GUIDE.pdf |
| Bemelegedési idő: | < 0.5 |
| Élettartam: | 15 000 óra |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényerő változtatható színhőmérséklet: | változtatható színhőmérséklet: fehér |
| Fényerősség: | 806 lm |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 9 W |
| Foglalat típusa: | B22d |
| Garancia: | 2 év |
| Gyártói katalógus (angol): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/SMART_Katalog_EN_12-2020.pdf |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/LEDVANCE_SMART_WIFI_PORTFOLIO_.pdf |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Hálózati protokoll: | WIFI |
| Információ: | A LEDVANCE SMART + WiFi alkalmazással történő vezérléshez okostelefon vagy táblagép szükséges (amely |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kapcsolások száma: | 100 000 |
| Kiváltott hagyományos fényforrás: | 60 W |
| Kompatibilis okos otthoni technológia ( hangvezérléssel vezérelhető ): | Amazon Alexa/Google Assistant |
| Környezeti hőmérséklet-tartomán: | -20…+40 |
| Lámpa színe: | opál búra |
| Nettó tömeg: | 0,05 Kg |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Névleges üzemi feszültség: | 230 V |
| Névleges üzemi frekvencia (Hz): | 50…60 |
| Okos lámpa: | igen |
| Sugárzási szög: | 215 fok |
| Színhőmérséklet: | 2700 … 6500 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | Meleg fehér? - hideg fehér |
| Színvisszaadás (CRI):: | 80 |
| Termék Adatlap: | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Adatlap/Ledvance/LEDVANCE_4058075515666.pdf |
| Termék hosszúsága: | 115 mm |
| Termék szélessége: | 60 mm |
| Termékcsalád: | SMART+ LED fényforrás |
| VTSZ: | 853950000000 |