OSRAM - Smart+ ZigBee E14 LED, 4, 9 W, hidegfehér/melegfehér, 470 lm, opál, opál (Classic) (4058075729087)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033519 |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 115 mm |
| Lámpatest fényáram: | 470 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4,9 W LED modul |
| Magasság méret: | 39 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Szélesség méret: | 39 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |