OSRAM - Smart+ ZigBee E27 LED, 9 W, opál (Classic) (4058075728981)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027677 |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 112 mm |
| Lámpatest fényáram: | 806 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 9 W LED modul |
| Magasság méret: | 60 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Szélesség méret: | 60 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |