OSRAM - Smart+ ZigBee GU10 LED, 4, 7 W, hidegfehér/melegfehér, 350 lm (4058075729162)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031337 |
| Fejelés: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 54 mm |
| Lámpatest fényáram: | 350 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4,7 W LED modul |
| Magasság méret: | 50 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.7 W |
| Szélesség méret: | 50 mm |
| Szín: | áttetsző, fehér |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |