OSRAM - Special Line R7s LED 7W 806lm 2700K - 60W izzó helyett (4058075432710)
0 / 5
0 / 5
Fontos tudnod, hogy a fényerőszabályzás a legtöbb, 100W-os, hagyományos fényforráshoz optimalizált fényerőszabályzóval nem működik. Amennyiben tehát régi, korszerűtlen lámpával rendelkezek, tekintsd meg a modern, LED-es állólámpa-kínálatunkat.
| Termék ID: | #6032943 |
| Átmérő méret: | 20 mm |
| Fejelés: | R7s |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |