OSRAM - Special Pin Micro G4 LED 1W 100lm 2700K - 10W izzó helyett (4058075523098)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6034053 |
| Átmérő méret: | 10 mm |
| Fejelés: | G4 |
| Hosszúság méret: | 30 mm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 1 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |