OSRAM - Star 230V LED kapszula, átlátszó búra, 1, 9W 200lm 2700K G9, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: meleg fehér LED ST PIN 230V 20 CL 1.9W 2700K G9 ( 4058075432307 ) (4058075432307)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Star 230V LED kapszula, átlátszó búra, 1,9W 200lm 2700K G9, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: meleg fehér, sugárzási szög: 300 fok, fényhasznosítás: 105 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 20 W, termék hossza: 46 mm, termék átmérője: 15 mm
| Termék ID: | #6030419 |
| Cikkszám: | LED ST PIN 230V 20 CL 1.9W 2700K G9 |
| EAN kód: | 4058075432307 |
| Átmérő: | 15 mm |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fényerő: | 200 lm |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető: | nem |
| Foglalat fajtája: | G9 |
| Garancia: | 36 hónap |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/OSRAM/OSRAM_LED_fenyforras_katalogus_2020. |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Hosszúság: | 46 mm |
| Kapcsolások száma: | 100000 |
| Kiváltott hagyományos izzó teljesítménye: | 20 W |
| Led típusa: | 230V LED kapszula |
| Nettó tömeg: | 0,005 Kg |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 1,9 W |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Színvisszaadási index: | ≥80 |
| Termékcsalád: | Star 230V LED kapszula |
| Vámtarifaszám: | 8539500000 |