OSRAM - Star LED Edison körte, átlátszó üveg búra, 2, 5W 250lm 2700K E27, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: meleg fehér LED ST CL EDISON 25 FIL 2.5W 2700K E27 ( 4058075436763 ) (4058075436763)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Star LED Edison körte, átlátszó üveg búra, 2,5W 250lm 2700K E27, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: meleg fehér, sugárzási szög: 360 fok, fényhasznosítás: 100 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 25 W, termék hossza: 140 mm, termék átmérője: 64 mm
| Termék ID: | #6031472 |
| Cikkszám: | LED ST CL EDISON 25 FIL 2.5W 2700K E27 |
| EAN kód: | 4058075436763 |
| Átmérő: | 64 mm |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fényerő: | 250 lm |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető: | nem |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Garancia: | 36 hónap |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/OSRAM/OSRAM_LED_fenyforras_katalogus_2020. |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Hosszúság: | 140 mm |
| Kapcsolások száma: | 100000 |
| Kiváltott hagyományos izzó teljesítménye: | 25 W |
| Led típusa: | LED Edison körte |
| Nettó tömeg: | 0,045 Kg |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2,5 W |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Színvisszaadási index: | ≥80 |
| Termékcsalád: | Star LED Edison körte |
| Vámtarifaszám: | 8539500000 |