OSRAM - Star LED MR11 spot, üveg ház, 4W 345lm 2700K GU4, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: meleg fehér LED ST MR11 35 36° 4W 2700K GU4 ( 4058075433380 ) (4058075433380)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Star LED MR11 spot, üveg ház, 4W 345lm 2700K GU4, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: meleg fehér, sugárzási szög: 36 fok, fényhasznosítás: 86 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 35 W, termék hossza: 38 mm, termék átmérője: 35 mm
| Termék ID: | #6033802 |
| Cikkszám: | LED ST MR11 35 36° 4W 2700K GU4 |
| EAN kód: | 4058075433380 |
| Átmérő: | 35 mm |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fényerő: | 345 lm |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető: | nem |
| Foglalat fajtája: | GU4 |
| Garancia: | 36 hónap |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/OSRAM/OSRAM_LED_fenyforras_katalogus_2020. |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Hosszúság: | 38 mm |
| Kapcsolások száma: | 100000 |
| Kiváltott hagyományos izzó teljesítménye: | 35 W |
| Led típusa: | LED MR11 spot |
| Nettó tömeg: | 0,017 Kg |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Színvisszaadási index: | ≥80 |
| Termékcsalád: | Star LED MR11 spot |
| Vámtarifaszám: | 8539500000 |