OSRAM - Star színes LED körte, zöld, üveg búra, 2, 5W 45lm 7500K E27, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: zöld LED STAR+ DECO CL A 15 300° 2.5W 7500K E27 GREEN ( 4058075433984 ) (4058075433984)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Star színes LED körte, zöld, üveg búra, 2,5W 45lm 7500K E27, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: zöld, sugárzási szög: 300 fok, fényhasznosítás: 18 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 15 W, termék hossza: 105 mm, termék átmérője: 60 mm
| Termék ID: | #6029084 |
| Cikkszám: | LED STAR+ DECO CL A 15 300° 2.5W 7500K E27 GREEN |
| EAN kód: | 4058075433984 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fényerő: | 45 lm |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető: | nem |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Garancia: | 36 hónap |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/OSRAM/OSRAM_LED_fenyforras_katalogus_2020. |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Hosszúság: | 105 mm |
| Kapcsolások száma: | 100000 |
| Kiváltott hagyományos izzó teljesítménye: | 15 W |
| Led típusa: | színes LED körte zöld |
| Nettó tömeg: | 0,032 Kg |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2,5 W |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | 7500 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | zöld |
| Színvisszaadási index: | ≥15 |
| Termékcsalád: | Star színes LED körte zöld |
| Vámtarifaszám: | 8539500000 |