OSRAM - Superstar dimmelhető LED kisgömb, matt búra, 5W 470lm 2700K E14, átlagos élettartam: 25000 óra, fényszín: meleg fehér LED SST CL P DIM 40 FR 5W 2700K E14 ( 4058075430938 ) (4058075430938)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Superstar dimmelhető LED kisgömb, matt búra, 5W 470lm 2700K E14, átlagos élettartam: 25000 óra, fényszín: meleg fehér, sugárzási szög: 200 fok, fényhasznosítás: 94 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 40 W, termék hossza: 78 mm, termék átmérője: 45 mm
| Termék ID: | #6027701 |
| Cikkszám: | LED SST CL P DIM 40 FR 5W 2700K E14 |
| EAN kód: | 4058075430938 |
| Átmérő: | 45 mm |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Fényerő: | 470 lm |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető: | igen |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Garancia: | 48 hónap |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/OSRAM/OSRAM_LED_fenyforras_katalogus_2020. |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Hosszúság: | 78 mm |
| Kapcsolások száma: | 100000 |
| Kiváltott hagyományos izzó teljesítménye: | 40 W |
| Led típusa: | dimmelhető LED kisgömb |
| Nettó tömeg: | 0,036 Kg |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Színvisszaadási index: | ≥80 |
| Termékcsalád: | Superstar dimmelhető LED kisgömb |
| Vámtarifaszám: | 8539500000 |