OSRAM - újrahasznosított E27 LED, 10 W, 1055 lm, hidegfehér fényű (Classic-A) (4058075831865)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031028 |
| Anyag: | műanyag |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 60 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1055 lm |
| Magasság méret: | 113 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Szélesség méret: | 60 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |