OSRAM - Vintage 1906 E27 LED fényforrás, dimmelhető (Classic Slim) (4099854090820)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033584 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 80 mm |
| Lámpatest fényáram: | 600 lm |
| Magasság méret: | 120 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szélesség méret: | 80 mm |
| Szín: | arany |
| Színhőmérséklet: | 2200 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |