OSRAM - Vintage 1906 E27 LED fényforrás, dimmelhető (Special-AW193) (4058075761018)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030236 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 193 mm |
| Lámpatest fényáram: | 140 lm |
| Magasság méret: | 400 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szélesség méret: | 193 mm |
| Szín: | füstszínű |
| Színhőmérséklet: | 1800 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |