OSRAM - Vintage 1906 Oval E27 LED filament fényforrás borostyán színben (Magnetic Style) (4099854173844)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030881 |
| Anyag: | műanyag |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 250 mm |
| Lámpatest fényáram: | 250 lm |
| Magasság méret: | 300 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.4 W |
| Szélesség méret: | 250 mm |
| Szín: | borostyán |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |