OSRAM - Vintage A E27 6, 5W 650lm 2400K , borostyán - 50W izzó helyett (4058075293298)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033740 |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 105 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2400 K |
| Védettség: | IP20 |