Paulmann - G125 E27 4W 2700K (W1572)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Paulmann gyártótól 17690.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6027877 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 300 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |