Paulmann - G125 E27 5W 2700K (W1580)
0 / 5
0 / 5
Az izzó minden irányba fényt bocsát ki. Kellemesen meleg fehér színnel világít, és minden szabványos E27 foglalatba illeszkedik. A mozaik felületnek köszönhetően nagyon különleges fényhatásokat hoz létre. Az izzó gyönyörű dekoráció, még ha nem is világít.
| Termék ID: | #6027808 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |