Philips - 14W 3000K R7S 118mm LED fényforrás Philips (PHIL 929001353602)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033313 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 2000 Lumen |
| Foglalat: | R7S |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 29mm x 118mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 14W |