Philips - 1W 3000K G4 LED fényforrás Philips (PHIL 929002388902)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030429 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 120 Lumen |
| Foglalat: | G4 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 12,5mm x 34mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1W |