Philips - 2, 9W 2700K 36° MR16 LED fényforrás Philips (PHIL 929002494502)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032986 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 230 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 51mm x 46mm |
| Működtető feszültség: | 12V AC |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 2,9W |