Philips - 2W 1800K E27 filament izzó Philips (PHIL 929002380801)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028749 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 100 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 95mm x 142mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | extra meleg |
| Teljesítmény: | 2W |