Philips - 3, 1W 4000K 36° GU10 LED fényforrás Philips (PHIL 929001217702)
0 / 5
0 / 5
Üveg kivitelének köszönhetően a CorePro LEDspot GU10 megegyezik a hagyományos halogén izzó kinézetével, úgy bekapcsolt, mint kikapcsolt állapotban
| Termék ID: | #6034046 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 230 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 54mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 3,1W |