Philips - 3, 5W 2700K 24° MR11 LED fényforrás Philips (PHIL 929003087002)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032981 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 210 Lumen |
| Foglalat: | G4 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 35mm x 40mm |
| Működtető feszültség: | 12V AC |
| Sugárzási szög: | 24° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 3,5W |