Philips - 4, 9W 4000K 36° GU10 LED fényforrás Philips (PHIL 929001349002)
0 / 5
0 / 5
A DimTone (DT) verzió a hagyományos izzószálas villanykörte dimmelési tulajdonságát szimulálja – dimmeléskor a színhőmérséklet melegebb fény felé változik (2700K-től 2200K-ig)
| Termék ID: | #6033239 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 380 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 54mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 4,9W |