Philips - 4W 2500K E27 filament retro izzó Philips (PHIL 929001941501)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033139 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 400 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 106mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |