Philips - 5, 8W 2700K 60° MR16 LED fényforrás Philips (PHIL 929002492802)
0 / 5
0 / 5
A DimTone (DT) verzió a hagyományos izzószálas villanykörte dimmelési tulajdonságát szimulálja – dimmeléskor a színhőmérséklet melegebb fény felé változik (2700K-től 2200K-ig)
| Termék ID: | #6032945 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 450 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50,5mm x 45,5mm |
| Működtető feszültség: | 12V AC |
| Sugárzási szög: | 60° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 5,8W |