Philips - 7, 5W 3000K 60° MR16 LED fényforrás Philips (PHIL 929002493602)
0 / 5
0 / 5
A DimTone (DT) verzió a hagyományos izzószálas villanykörte dimmelési tulajdonságát szimulálja – dimmeléskor a színhőmérséklet melegebb fény felé változik (2700K-től 2200K-ig)
| Termék ID: | #6031180 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 630 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50,5mm x 24,5mm |
| Működtető feszültség: | 12V AC |
| Sugárzási szög: | 60° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 7,5W |