Philips - 7W 4000K 36° MR16 LED fényforrás Philips (PHIL 929001905002)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033484 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 660 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 51mm x 45mm |
| Működtető feszültség: | 12V AC |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7W |