Philips - 9W 2700K E27 PAR38 LED fényforrás Philips (PHIL 929001322732)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027829 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 750 Lumen |
| Fényforrás alakja: | PAR38 |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 122mm x 134mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 25° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 9W |