Philips - A60 E27 10.5W 2700K 4x (P4400)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Philips gyártótól 4990.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029985 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1055 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 10.5 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |