Philips - B35 E14 2W 2700K 2x (P4318)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Philips gyártótól 1860.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030028 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 250 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |