Philips - B35 E14 4.3W 2700K 470lm (8718699777791)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Philips gyártótól 4390.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033670 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.3 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |