Philips - CorePro 13W=120W E27 LED 2000 lumen hidegfehér körteégő 2évG 8718699764555 (871869976455500)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS ©CorePro 13W=120W LED E27 2000 lumen hidegfehér körteégő, izzókiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. Fényereje nem dimmerelhető, nem szabályozható. A körteégő 70 mm átmérőjű és 121 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 4000K-es természetes fehér fényű. 120 W-os hagyományos izzók kiváltására. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 70000, - Ft 120 W-os hagyományos égőről történő csere esetén (15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 120 W-os hagyományos égő 81000 Ft-ot, - PHILIPS ©CorePro 13W=120W LED E27 2000 lumen hidegfehér körteégő10488 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6027272 |
| Cikkszám: | 929002372001 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | D |
| Fényáram: | 2000 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | tejüveg |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 121 mm hosszú, 70 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | hidegfehér, 6500 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljes rendelési kód: | 871869976455500 |
| Teljesítményfelvétel: | 13 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |