Philips - CorePro 17, 5W 2460 lumen R7S/230V szabályozható LED égő, term. fehér 2évG (929002016702)
0 / 5
0 / 5
118 mm-es halogén R7S (fényvetők, állólámpák) kiváltására alkalmas körkörös fényű (300°) PHILIPS kiváló ár/értékű, 2460 lumen fényáramú, fényerőszabályozható LED fényforrás otthoni és professzionális felhasználásra . Univerzális termék: általános, vagy helyi megvilágítás kialakítására is alkalmas. 140 lumen/W -os, rendkívül hatékony LED fényforrás. Ajánlás: Halogén fényvetők és állólámpák modernizálására, vagy minden olyan helyre, ahol 230 V áll rendelkezésre! A 300°-os szórásszög miatt hivatalosan 150 W-os halogének kiváltására alkalmas, de a valóságban a 2460 lumen 200-250 W-nak felel meg. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 89000, - Ft 150 W-os hagyományos halogén ceruzaégőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 150 W-os hagyományos halogén ceruzaégő 101250 Ft-ot, - PHILIPS CorePro 17,5 W = 150 W R7S LED fényforrás 11812 Ft-ot fogyaszt. Továbbá megtakarítja még kb. 15 darab halogén ceruza árát, ami kb. 15 x 890 = 13350 Ft.
| Termék ID: | #6031282 |
| Dimmerelhetőség: | igen |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | D |
| Fényáram: | 2460 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | R7S/230V, ceruzaizzó |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 118 mm (teljes hossz) / 42 mm (átmérő) |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 300° |
| Teljesítményfelvétel: | 17,5 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |