Philips - CorePro 2, 8W=25W E14 LED FR gyertyaégő, természetes fehér 8719514312463 (8719514312463)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© CorePro 2,8W=25W E14 LED 250 lumen LED természetes fehér gyertyaégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál gyertyaégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 4000 K-es valódi természetes fehér fényű. 25 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 14000, - Ft 25 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 25 W-os hagyományos égő 16875 Ft-ot, - PHILIPS© CorePro 2,8W=25W E14 LED 250 lumen LED gyertyaégő 2700 Ft-ot fogyaszt. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6032900 |
| Búra típusa: | gyertya |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 250 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E14/230V, gyertya, mignon |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | tejüveg |
| Méretek: | 105 mm hosszú, 35 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 2,8 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |