Philips - CorePro 2W=25W E14 CL LED gyertyaégő, melegfehér 2évG 8719514377578 (8719514377578)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© CorePro 2W=25W250 lumen E14 LED melegfehér gyertyaégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál gyertyaégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 2700 K-es, a halogén szpotokéval/hagyományos izzókéval megegyező valódi melegfehér fényű, a Filament LED technológiának köszönhetően izzószerű fényhatás. 25 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 15000, - Ft 25 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 25 W-os hagyományos égő 16875 Ft-ot, - PHILIPS© CorePro 2W=25W E14 LED 250 lumen LED gyertyaégő 1350 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6030765 |
| Búra típusa: | gyertya |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 250 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E14/230V, gyertya, mignon |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | üveg |
| Méretek: | 95 mm hosszú, 35 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 2 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |