Philips - CorePro 4, 3W=40W E14 CL LED gyertyaégő, melegfehér 8719514347267 (8719514347267)
4 / 5
4 / 5
A PHILIPS© CorePro 4.3W=40W470 lumen E14 LED melegfehér gyertyaégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál gyertyaégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 2700 K-es, melegfehér fényű, a Filament LED technológiának köszönhetően izzószerű fényhatás. 40 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 24900, - Ft 40 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 40 W-os hagyományos égő 27000 Ft-ot, - PHILIPS© CorePro 4.3W=40W E14 470 lumen LED gyertyaégő 2700 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6033429 |
| Búra típusa: | gyertya |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 470 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E14/230V, gyertya, mignon |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | üveg |
| Méretek: | 95 mm hosszú, 35 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 4.3 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |