Philips - CorePro 4, 9W=65W GU10/230V természetes fehér LED szpot 8719514308619 (8719514308619)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© CorePro LED belépőszintű termékcsaládjába tartozó GU10/230V-os 4,9 W-os szpotkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. A szpot 50 mm átmérőjű és 55 mm hosszú. (Egy hagyományos halogén szpottal megegyező méretű. ) Klasszikus, modern megjelenés. 4 000 K-es természetes fehér fényű. Építse be álmennyezetbe ezüst metál, fehér, vagy egyéb színű lámpatesttel és a szükséges GU10-es aljzattal: Lámpatestek, LED szpot beépítőkeretek . Ajánlás: 65 W-os halogén szpotok kiváltására. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 40500, - Ft 65 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 65 W-os hagyományos halogén égő 43875 Ft-ot, - PHILIPS COREPRO 4,9W=65W GU10 LED szpot izzó 3375 Ft-ot fogyaszt. Megspórolja továbbá 15 darab 1000 órás élettartamú halogén szpot árát is, ami kb. 7500 Ft. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6030656 |
| Búra típusa: | lencse |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 485 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | GU10/230V, bajonett záras |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 50.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | plexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 55 mm hosszú, 50 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 36° |
| Teljesítményfelvétel: | 4,9 W |
| Teljesítménytényező: | 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |