Philips - CorePro 5, 5W=40W E27 P45 CL 470 lumen melegfehér LED minigömb
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS ©CorePro LED 5,5W=40W E27 470 lumen melegfehér minigömbkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. Fényereje nem dimmerelhető, nem szabályozható. A minigömb mindössze 45 mm átmérőjű és 87 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 2700K-es, a halogén szpotokéval/hagyományos izzókéval megegyező valódi melegfehér fényű. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 23000, - Ft 40 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 40 W-os hagyományos égő 27000 Ft-ot, - PHILIPS© Corepro 5,5W=40W E27 LED CL 470 lumen melegfehér körteégő3712 Ft-ot fogyaszt. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6031291 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 470 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | színtelen üveg |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 87 mm hosszú, 45 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 5,5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP40, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |