Philips - CorePro 6, 5W=60W E14 CL LED gyertyaégő, melegfehér 8719514347465 (8719514347465)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© CorePro 6,5W=60W806 lumen E14 LED melegfehér gyertyaégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál gyertyaégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 2700 K-es, melegfehér fényű, a Filament LED technológiának köszönhetően izzószerű fényhatás. 60 W-os hagyományos gyertyaizzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 35700, - Ft 60 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 60 W-os hagyományos égő 40500 Ft-ot, - PHILIPS© CorePro 6,5W=60W E14 LED 806 lumen LED gyertya égő 4725 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6029253 |
| Búra típusa: | gyertya |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 470 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E14/230V, gyertya, mignon |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | üveg |
| Méretek: | 97 mm hosszú, 35 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 6,5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |